jste zde: úvodní » Řemeslné kempy


Řemeslné kempy

V roce 2018 byly již po sedmé mezi kempy organizované na podporu talentovaných žáků zařazeny kempy zaměřené na řemeslné učební obory.

Řemeslné kempy pro Strojní mechaniky a Obráběče kovů se konaly ve Střední průmyslové škole Tachov, Světce 1, v době od 18. do 21. června, pro Automechaniky v termínu od 28. května do 1. června ve SPŠ dopravní Plzeň, pracoviště Křimice. Kemp pro Elektromechaniky proběhl od 19. do 22. června v SOU elektrotechnickém, Plzeň, Vejprnická 56, pro Truhláře v SOU stavebním, Plzeň, Borská 55 v termínu 25. do 28. června. Novinkou v roce 2018 byl kemp určený pro Opraváře zemědělských vozidel, který se konal od 25. do 28. června v SOŠ a SOU, Sušice, U Kapličky 761.

Tři dny se účastníci, pod vedením zkušených pedagogů, zdokonalovali v oboru, který si zvolili. Truhláři se seznámili se základy řezbářské práce a strojní mechanici a obráběči kovů si vyzkoušeli techniky povrchové úpravy kovů včetně tepání kovů. Výsledkem snažení byla výroba finálního výrobku, který si účastníci z kempu odvezli domů. 

 

Počet účastníků Řemeslných kempů v roce 2018

Automechanici: 14

Truhláři: 8

Strojní mechanici, obráběči kovů: 12

Elektromechanici: 16 

Opraváři zemědělských vozidel: 12

 

Manažer Řemeslného kempu: Mgr. Petr Dušek

Fotografie z předešlých ročníků naleznete v sekci Fotogalerie.


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz