jste zde: úvodní » Kempy odborných předmětů


Kempy odborných předmětů

 Odborné kempy jsou situovány do krajského města (Plzně) a proběhají v předposledním a posledním srpnovém týdnu. Jsou určeny pro účastníky krajských a vyšších kol soutěží a olympiád vyhlašovaných MŠMT (angličtina, němčina, francouzština, zeměpis, dějepis, český jazyk, biologie, chemie, matematika, fyzika, astronomie, programování) a jejich pedagogy.

Poplatek za účast v kempu a kurzu činí 500 Kč na osobu za týden. Všem účastníkům je poskytnuto a uhrazeno ubytování, celodenní stravování, doprava, vstupné, celodenní program v odborných učebnách i terénu (lektorovaný i doprovodný), jízdné, úrazové pojištění a upomínkový předmět.

Ubytování účastníků bude zajištěno na:

Domově mládeže SOU elektrotechnického v Plzni - Skvrňanech, Vejprnická 56, ve dvoulůžkových buňkových pokojích (společné sociální zařízení pro dva pokoje) v pavilonu určeném pro ubytování studentů plzeňských vysokých škol. Zde se podávají také snídaně a večeře. Obědy budou nasmlouvány v blízkosti míst výuky, popř. v místě exkurzí a výjezdů.


Těšíme se na účast nejúspěšnějších žáků v soutěžích a jejich pedagogů na odborných kempech a kurzech v srpnu 2022.


Přírodovědné kempy

Základní informace pro vybrané účastníky a nové zájemce (úspěšné řešitele krajských a vyšších kol přírodovědných olympiád) - Kempu přírodovědných oborů (matematika, biologie, chemie, fyzika, astronomie, programování).

»více detailů

Společenskovědní kempy

Společenskovědní obory

Základní informace pro vybrané účastníky a nové zájemce (úspěšné řešitele krajských a vyšších kol společenskovědních olympiád) - Kempů společenskovědních oborů (zeměpis, dějepis, český jazyk).

»více detailů

Cizojazyčné kempy

Základní informace pro vybrané účastníky a nové zájemce (platí jen pro účastníky krajských a vyšších kol Soutěže v cizích jazycích - Cizojazyčných kempů (angličtina, němčina, francouzština).

»více detailů

Vyhodnocení evaluačních dotazníků

V příloze se můžete seznámit s vyhodnocením evaluačních dotazníků účastníků odborných kempů v jednotlivých letech. Jak a co se účastníkům nejvíce líbilo/nelíbilo, co by zlepšili. Děkujeme za Vaše odpovědi, názory a připomínky.

»více detailů


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz