jste zde: úvodní » Kempy odborných předmětů » Cizojazyčné kempy


Cizojazyčné kempy

Jazykového kempu se mohou zúčastnit účastníci krajských kol jazykových soutěží v angličtině (4 kategorie), němčině (4 kategorie), francouzštině (4 kategorie) a v letošním roce nově v ruštině (4 kategorie) a španělštině (3 kategorie). Aktivity v rámci kempů mohou absolvovat také zájemci z řad pedagogů a na doporučení školského poradenského zařízení také žáci diagnostikovaní jako mimořádně nadaní.

Kempy proběhají jako pětidenní akce v posledním srpnovém týdnu, s intenzivní dopolední a odpolední výukou, doprovodným programem i program vedeným psychology (testování). Převážná část programu se koná v Krajském centru vzdělávání a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky v Plzni v Sadech 5. května (KCVJŠ).

Poplatek za účast na týdenním odborném kempu pro talentované žáky činí 500 Kč. Účastníkům je poskytnuto ubytování na domově mládeže ve dvou a třílůžkových pokojích, celodenní stravování, přednášky a cvičení ve specializovaných učebnách, výuka odbornými lektory včetně rodilých mluvčích, doprava, úrazové pojištění, doprovodný program, výsledky testování provedeném psychology (viz studie Profil nadaného žáka v sekci Testování nadaných žáků).

Ubytování účastníků bude zajištěno na:

Domově mládeže SOU elektrotechnického v Plzni - Skvrňanech, Vejprnická 56, v buňkových pokojích (společné sociální zařízení pro dva pokoje) v pavilonu určeném pro ubytování studentů plzeňských vysokých škol. Zde se podávají také snídaně a večeře. Obědy jsou realizovány v blízkosti míst výuky, popř. v místě exkurzí a výjezdů. 

Fotografie interiérů pokojů:

Dvoulůžkový pokoj  Buňka  Dvoulůžkový pokoj 2

A jak se do areálu SOUE dostat:

Mapka Plzně

mapa

Areál školy

 

Zde se podávají také snídaně a večeře. Obědy jsou realizovány v blízkosti míst výuky, popř. v místě exkurzí a výjezdů.


Odborný manažer cizojazyčných kempů – PaedDr. Ladislav Voldřich
e-mail: voldrich@kcvjs.cz
telefon: 378 010 007731 410 124
poštovní adresa: Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Plzeň

V příloze naleznete programy kempů plánovaných v roce 2021, v sekci Výsledky krajských kol pak výsledkové listiny krajských kol. Podívejte se také na fotografie a sborník z kempů.

Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz