jste zde: úvodní » Kempy odborných předmětů » Cizojazyčné kempy


Cizojazyčné kempy

Jazykového kempu se mohou zúčastnit účastníci krajských kol jazykových soutěží v angličtině (4 kategorie), němčině (4 kategorie), francouzštině (4 kategorie). Aktivity v rámci kempů mohou absolvovat také zájemci z řad pedagogů a na doporučení školského poradenského zařízení také žáci diagnostikovaní jako mimořádně nadaní.

Kempy proběhnou v roce 2023 jako pětidenní akce od 28. srpna do 1. září s intenzivní dopolední a odpolední výukou, doprovodným programem i program vedeným psychology (testování). Převážná část programu se koná v Krajském centru vzdělávání a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky v Plzni v Tylově ulici na pracovišti Infokariéra.

Poplatek za účast na týdenním odborném kempu pro talentované žáky činí 500 Kč. Účastníkům je poskytnuto ubytování na domově mládeže ve dvou a třílůžkových pokojích, celodenní stravování, přednášky a cvičení ve specializovaných učebnách, výuka odbornými lektory včetně rodilých mluvčích, doprava, úrazové pojištění, doprovodný program, výsledky testování provedeném psychology (viz studie Profil nadaného žáka v sekci Testování nadaných žáků).

Ubytování účastníků bude opět zajištěno na Domově mládeže SOU elektrotechnického v Plzni - Skvrňanech, Vejprnická 56, v buňkových pokojích (společné sociální zařízení pro dva pokoje). Zde se podávají také snídaně a večeře. Obědy budou podávány v blízkosti míst výuky, popř. v místě exkurzí a výjezdů. 

Fotografie interiérů pokojů:

Dvoulůžkový pokoj  Buňka  Dvoulůžkový pokoj 2

A jak se do areálu SOUE dostat:

Mapka Plzně

mapa

Areál školy

 

 


Kontakt:

Mgr. Ludmila Novotná

e-mail: info@podporatalentu.cz

telefon: 377 195 373


 Tým metodiků:

  • angličtina: Mgr. Anna Kůsová
  • němčina: Mgr. Kateřina Caisová
  • francouzština: Mgr. Eliška Fajtová

V příloze naleznete programy kempů konaných v roce 2022, v sekci Výsledky krajských kol pak výsledkové listiny krajských kol. Podívejte se také na fotografie a sborníky z kempů.

Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz