jste zde: úvodní » Letní hudební kurzy


Letní hudební kurzy

Z důvodu pandemie virového onemocnění covid-19 se v roce 2020 neuskuteční žádné hudební kurzy konané v rámci projektu Podpora talentovaných žáků v Plzeňském kraji. Organizátoři z Plzeňského kraje a Střediska služeb školám tak rozhodli na základě faktu, že krajská kola uměleckých soutěží letos neproběhla. 11. ročník se uskuteční příští rok (2021).


 Kurzy probíhají jako pětidenní akce vždy o letních prázdninách s intenzivní celodenní výukou, dále pak s večerním doprovodným programem (např. večer s deskovými hrami zaměřenými na obor účastníků, se sportem, kinem, bowlingem) a programem vedeným psychology (testování).

Poplatek za účast na týdenním odborném kempu pro talentované žáky činí 500 Kč. Účastníkům bude poskytnuto ubytování na domově mládeže ve dvou a třílůžkových pokojích, celodenní stravování, přednášky a cvičení ve specializovaných učebnách, terénní šetření vedená odbornými lektory, doprava, úrazové pojištění, doprovodný program, výsledky testování provedeném psychology (viz studie Profil nadaného žáka v sekci Testování nadaných žáků).

Ubytování účastníků je od roku 2014 zajištěno na Domově mládeže SOU elektrotechnického v Plzni - Skvrňanech, Vejprnická 56, v buňkových pokojích (společné sociální zařízení pro dva pokoje) v pavilonu určeném pro ubytování studentů plzeňských vysokých škol. Zde se podávají také snídaně a večeře. Obědy budou realizovány v blízkosti míst výuky.

Fotografie areálu SOUE a interiérů pokojů?

Mapka Plzně Mapka areálu SOUE Pavilon č.7 Dvoulůžkový pokoj Buňka Dvoulůžkový pokoj 2

 


 

Odborný manažer Letních hudebních kurzů – Bc. Václava Zelenková

e-mail: info@podporatalentu.cz

 


 

Videoreportáž ze Závěrečného koncertu v roce 2012 naleznete zde.

Vyhodnocení dotazníků

V příloze naleznete vyhodnocení evaluačních dotazníků účastníků Letních hudebních kurzů konaných v roce 2015, 2016 a 2017.

»více detailů


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz