jste zde: úvodní » Novinky a Akce » Díky podpoře Plzeňského kraje se kempy a kurzy uskuteční také v roce 2016


Díky podpoře Plzeňského kraje se kempy a kurzy uskuteční také v roce 2016

vydáno: 17.12.2015

Zastupitelstvo Plzeňského kraje schválilo na svém zasedání 7. prosince 2015, usnesením č. 1020/15,  rozpočet Plzeňského kraje na rok 2016, ve kterém je počítáno s podporou projektu "Podpora talentovaných žáků v Plzeňském kraji" také ve pátém roce doby udržitelnosti (rok 2016). Všechny odborné kempy a kurzy proběhnou v letních měsících (květnu až září). Uskuteční se odborné kempy přírodovědných, společenskovědních, jazykových, hudebních a řemeslných oborů. Děkujeme za podporu.

 

Kempy a kurzy pro nejúspěšnější účastníky krajských kol předmětových (v matematice, fyzice, astronomii, chemii, biologii, programování, českém jazyce, zeměpisu, dějepisu, jazykových soutěžích v angličtině, němčině a francouzštině) a uměleckých soutěží (hra na akordeon, elektronické klávesové nástroje a dechové nástroje) proběhnou v Plzni od 22. do 26. srpna 2016, a to pro všechny obory kromě fyziky, astronomie a programování. Tyto dva se uskuteční od 29. srpna do 2. září 2016. Řemeslné kempy pro Truhláře, Strojní mechaniky či Obráběče kovů se budou konat ve Střední průmyslové škole Tachov, Světce 1, v době od 20. do 23. června, pro Automechaniky v termínu od 30. 5. do 3. 6. ve SPŠ dopravní Plzeň, pracoviště Křimice. Nově se otevře kemp pro Elektromechaniky, a to od 27. do 30. června ve SOU elektrotechnickém, Plzeň, Vejprnická 56.

 

foto  - 11242-151202

»zpět do archivu novinek


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz