jste zde: úvodní » Novinky a Akce » Testování talentovaných žáků na kempech


Testování talentovaných žáků na kempech

vydáno: 13.07.2016

Testování účastníků v roce 2016  bude nově zabezpečovat Pedagogicko-psychologická poradna (dále jen PPP, http://www.pepor-plzen.cz/info) - příspěvková organizace, která je zřízena Plzeňským krajem.

Testová baterie je poskládána ze standardizovaných  a ověřených diagnostických nástrojů, běžně používaných v praxi PPP.

Výsledek  se orientuje  na zjištění úrovně intelektových schopností, schopnosti koncentrace pozornosti, úrovně paměti, míry tvořivého myšlení,  na obecné posouzení rysů osobnosti a na druhy učebních stylů, které žák preferuje a které jsou pro něj vhodné. K tomu každý odevzdá anamnestický dotazník vyplněný rodiči, zákonnými zástupci, u zletilých studentů jej vyplní tito.

Zadání baterie bude opět skupinové, po dohodě s rodiči je možné pokračovat dalším, individuálním vyšetřením a konzultacemi v PPP Plzeň.


 

Vážení rodiče,

v sekci "Testování nadaných žáků" naleznete anamnestický dotazník pro rodiče, který je určen pro potřebu pedagogicko-psychologické diagnostiky. Jeho vyplněním napomůžete přesnějšímu zmapování vývoje Vašeho dítěte. Informace jsou důvěrné a slouží pouze pro potřebu Pedagogicko-psychologické poradny Plzeň, která bude provádět komplexní testování nadaných žáků na kempech a kurzech určených pro talentované žáky z Plzeňského kraje. Výsledky testování budou sděleny jen testovaným žákům a jejich zákonným zástupcům v listopadu tohoto roku.

Prosíme o vyplnění dotazníku, jeho vytištění a odevzdání při nástupu na kempy v srpnu.

Předem děkujeme za Vaši pomoc.

foto  - 11416-110743

»zpět do archivu novinek


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz