jste zde: úvodní » Novinky a Akce » Účastnice Kempu českého jazyka vydává svou první knihu


Účastnice Kempu českého jazyka vydává svou první knihu

vydáno: 13.04.2021

Zuzana Pokorná, účastnice Kempů českého jazyka a žákyně plzeňského gymnázia, dopsala svou první knihu s názvem Převozník a nyní se ji pokouší vydat přes platformu Pointa. K tomu, aby ale knížka nakonec vyšla, musí se na ni vybrat peníze již v předprodeji trvajícím třicet dní, tj. do 12. května 2021.

V příloze naleznete vizualizaci knížky a zde pak odkaz na stránku předprodeje, kde můžete autorku podpořit i vy:  http://bit.ly/KupPrevoznika

 

O knize Převozník

První díl dvoudílné sci-fi série, jejíž hrdinové se ocitají smrti blíže, než se na první pohled může zdát.

Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, ve světě, ve kterém bych za žádnou cenu žít nechtěla. Je to válkou zpustošený svět, kde většina lidí jen přežívá ze dne na den a nic víc. Ale i uprostřed takové doby se najdou ti, kteří se jen tak lehce nevzdávají svých snů a naděje, že na ně a na jejich nejbližší čeká nějaký jiný, lepší život.

Převozník je příběh o tajemstvích, o smrti, o temných a záhadných světech „tam na konci“, ale taky o snech, o životě a o přátelství.

Zuzana Pokorná - Převozník

»zpět do archivu novinek


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz