jste zde: úvodní » Novinky a Akce » Zahájení odborných kempů a kurzů 2017


Zahájení odborných kempů a kurzů 2017

vydáno: 20.08.2017

Zahájení odborných kempů a kurzů proběhne v kinosále Středního odborného učiliště elektrotechnického v Plzni, Vejprnická 56 v pondělí 21. srpna 2017 v 9:00 hodin.

 

7:30 - 8:30      registrace ubytovaných účastníků, ubytování -  pavilon č. 8

8:15 - 8:45      prezentace denně dojíždějících účastníků - kinosál 

9:00               zahájení v kinosále SOUE

 

Popis cesty:

Z Centrálního autobusového nádraží i z Hlavního nádraží v Plzni tramvají č. 2 směr Skrvrňany. Vystoupit na tramvajové zastávce Internáty. Po pravé straně ve směru jízdy areál SOUE. 

Autem projedete Plzní ve směru na Rozvadov, u Centrálního autobusového nádraží zabočit vpravo a stále jet po kolejišti tramvaje směr Skvrňany až k supermarketu Lidl po pravé straně – za ním je atletický stadion a hned vedle je areál SOUE.

Parkování možné před nebo v areálu SOUE.


POZOR

Kvůli rekonstrukci je neprůjezdný příjezd do areálu SOU elektro Plzeň, Vejprnická 56, pro auta od západu ve směru od Vejprnic a Zadních Skvrňan, jediný příjezd je možný ve směru od centra, od křižovatky Křimická/Vejprnická a pod chebskou tratí. Pro příjezd od Domažlic, z dálnice přes Novou Hospodu, resp. od Klatov přes Borská pole je nutné použít most přes Vejprnický potok, jinak zůstanete 300 m před vchodem, bez možnosti parkování. Objížďka vede skoro až do Křimic a je dlouhá cca 6 km. Při příjezdu z jihu je též je možné využít cestu přes centrum města, tj. po Klatovské třídě (zde je nutné počítat se zdržením - rekonstrukce tramvajové tratě), přes sady Pětatřicátníků a dále doleva Přemyslovou ulicí, kolem autobusového nádraží, pak doprava Vejprnickou do Skvrňan. Příjezd od severu (Karlovarská) a východu je bez omezení.


Předpokládané ukončení kempů: pátek 25. 8. 2017, 15:00-16:00 hodin areál SOUE, Plzeň, Vejprnická 56, pavilon č. 8.


Nezapomeňte s sebou vyplněné následující dokumenty: Bezinfekčnost, Anamnestický dotazník pro rodiče a Dotazník učebních stylů.

foto  - 12992-180858

»zpět do archivu novinek


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz