jste zde: úvodní » Řemeslné kempy


Řemeslné kempy

Z důvodu pandemie virového onemocnění covid-19 se v letošním školním roce neuskuteční letní odborné kempy a kurzy konané v rámci projektu Podpora talentovaných žáků v Plzeňském kraji. 


V roce 2019 byly mezi kempy organizované na podporu talentovaných žáků již po osmé zařazeny kempy zaměřené na řemeslné učební obory.

Řemeslný kemp pro Automechaniky se uskutečnil od 13. do 17. května  ve Střední průmyslové škole dopravní Plzeň na pracovišti v Křimicích.  Kemp pro Strojní mechaniky a Obráběče kovů se uskutečnil od 10. do 13. června ve Střední průmyslové škole Tachov, Světce 1. V termínu od 17. do 20. června proběhl ve Středním odborném učilišti elektrotechnickém Plzeň kemp pro Elektrikáře a Elektromechaniky a ve Středním odborném učilišti stavebním Plzeň kemp pro Truhláře. Po loňském úspěšném konání kempu pro Opraváře zemědělských strojů se od 24. do 27. června kemp opět konal ve Střední odborné škole a Středním odborném učilišti Sušice.

Účastníky kempu pod vedením zkušených lektorů čekaly odborné praktické činnosti a seznámení s novinkami v příslušných oborech. V rámci kempu byl pro ně připraven i volnočasový program.


 Plánovaný počet účastníků Řemeslných kempů v roce 2020

Automechanici: 14 žáků

Strojní mechanici a Obráběči kovů: 12 žáků

Elektrikáři a Elektromechanici: 16 žáků

Truhláři: 8 žáků

Opraváři zemědělských vozidel: 12 žáků

Instalatéři: 8 žáků


Manažer Řemeslných kempů: Mgr. Petr Dušek


 Fotografie z předešlých ročníků naleznete v sekci Fotogalerie.


Vytisknout stránku

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Zeptejte se na cokoliv. Pomůžete nám tak vylepšit tento web. Váš názor nás zajímá.

+ Mám dotaz, připomínku

Přihlášení se k odběru novinek

Na zadaný e-mail Vám budeme zasílat aktuální informace o novinkách, akcích, výsledcích apod. Zasílání můžete kdykoliv zastavit.

© Všechna práva vyhrazena  - podporatalentu.cz

tvorba webu ANTstudio.cz